Liga: | - |
Místo: | Mladoňovice |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 05. 07. 2018 20:30 |
Kontakt: | Aleš Daňhel |
Telefon: | 721279169 |
Začátek rezervace: | 21. 06. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 05. 07. 2018 17:00 |
Začátek tipování: | 20. 06. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 05. 07. 2018 00:00 |
Zadal: | Aleš Daňhel |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SDHMladonovice/ |
Poznámka pořadatele
SDH Mladoňovice
Vás srdečně zve na
NOČNÍ SOUTĚŽ
Datum: Čtvrtek 5. července 2018
Místo: Hasičský areál Chobot, Mladoňovice
Začátek: Po setmění (cca 22:00), prezence od 20:30 hod.
Disciplína: Požární útok, muži i ženy na 2B
Startovné: Muži i ženy 200 Kč
Pravidla: Dle pravidel Jihlavské OPEN ligy (www.jol.firesport.eu)
Výjimka: možnost půjčení 2 závodníků
Hadice B65, C42
Pořadí dle rezervace na www.firesport.eu, dále dle příjezdu
Družstva, zaregistrovaná na portálu firesport.eu, která nebudou mít zaplacené startovné do 21:15 hodin, ztrácí zaregistrovanou pozici a budou zařazena na konec startovní listiny!
Soutěž je otevřená až do startu posledního družstva
Podmínky: Elektr. časomíra se sklopnými terči a velkým displejem
Základna i náběh na zámkové dlažbě, trať travnatá
Celá trať i základna jsou kompletně osvětleny
K dispozici je krytý areál s velmi bohatým občerstvením
Velkoplošná projekce probíhajících útoků
Ceny: Poháry, finanční odměny, věcné ceny
Muži: 1. místo 2500 Kč 4. místo 500 Kč
2. místo 1500 Kč
3. místo 800 Kč
Ženy: 1. místo 1000 Kč 3. místo 200 Kč
2. místo 500 Kč
Cena pro nejrychlejšího proudaře a proudařku
Informace a podrobnosti:
Aleš Daňhel: 721 279 169
Luboš John: 728 152 957
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladonovice-9840.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Mladoňovice | MUŽI | TR | Aleš Daňhel |
2 | 2 | Blatnice | TR | SDH Blatnice | |
3 | 3 | Budišov | ŽENY | TR | Aleš Daňhel |
4 | 4 | Kostníky | ženy | TR | DankaKa |
5 | 5 | Police | TR | Pavel | |
6 | 6 | Rácovice | TR | Ondřej Šťastný | |
7 | 7 | Dolní Němčice | JH | Mirek Havlík | |
8 | 8 | Čechtín | MUŽI | TR | Aleš Daňhel |
9 | 9 | Sedlejov | JI | David Pavlíček | |
10 | 10 | Dešná | B | JH | Pavel |
11 | 11 | Oponešice | TR | Josef Navrátil | |
12 | 12 | Lesná | ZN | Luboš Svoboda | |
13 | 13 | Hornice | TR | Aleš Bobu | |
14 | 14 | Střížov | JI | Petr Kabátek | |
15 | 15 | Černín | ZN | Jiří Veselý | |
16 | 16 | Čikov | TR | Milan Prochazka | |
17 | 18 | Kojatice | TR | Aleš Šotkovský | |
18 | 19 | Krasonice | JI | Lukáš Pivonka | |
19 | 20 | Nevcehle | JI | Miroslav Jelínek | |
20 | 21 | Jakubov u Moravských Budějovic | Ženy | TR | Vendula Vejmelkova |
21 | 22 | Lhotice | TR | Laďa Jánský | |
22 | 23 | Příložany | TR | michal pekarek | |
23 | 24 | Budkov | TR | Pavel Jelinek | |
24 | 25 | Dobřínsko | ZN | Radim Herout | |
25 | 26 | Český Rudolec | JH | Tomáš Vlček | |
26 | 27 | Citonice | ZN | Luboš Svoboda | |
27 | 28 | Mysletice | JI | Stanislav Dolský |