Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/souteze-akce/2024 |
Kdy: | 24. 02. 2024 11:00 |
Kontakt: | OORM Domažlice |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče A | DO | 1,80 | - | - | |
2. | Poděvousy | DO | 2,60 | - | - | |
3. | Dolní Folmava A | DO | 3,00 | - | - | |
4. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 3,10 | - | - | |
5. | Tlumačov A | DO | 4,40 | - | - | |
6. | Srbice | DO | 4,80 | - | - | |
7. | Milavče B | DO | 4,80 | - | - | |
8. | Pocinovice | DO | 5,10 | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 5,60 | - | - | |
10. | Domažlice | DO | 6,40 | - | - | |
11. | Meclov | DO | 6,90 | - | - | |
12. | Poběžovice | DO | 7,00 | - | - | |
13. | Holýšov A | DO | 7,10 | - | - | |
13. | Starý Klíčov | DO | 7,10 | - | - | |
15. | Tlumačov B | DO | 7,20 | - | - | |
16. | Horšovský Týn A | DO | 7,40 | - | - | |
17. | Petrovice | DO | 7,50 | - | - | |
18. | Horšovský Týn B | DO | 8,50 | - | - | |
19. | Chodov | DO | 8,60 | - | - | |
20. | Holýšov B | DO | 10,30 | - | - | |
21. | Sedlice | DO | 12,40 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Folmava A | DO | 0,22 | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 0,35 | - | - | |
3. | Milavče A | DO | 0,47 | - | - | |
4. | Hluboká A | DO | 0,48 | - | - | |
5. | Srbice A | DO | 0,57 | - | - | |
6. | Poděvousy | DO | 0,58 | - | - | |
7. | Srbice B | DO | 0,60 | - | - | |
8. | Chodská Lhota | DO | 0,69 | - | - | |
9. | Dehtín | KT | 0,71 | - | - | |
10. | Dolní Folmava B | DO | 0,72 | - | - | |
11. | Milavče B | DO | 0,74 | - | - | |
12. | Hluboká B | DO | 0,75 | - | - | |
13. | Meclov C | DO | 0,76 | - | - | |
14. | Domažlice A | DO | 0,78 | - | - | |
15. | Domažlice B | DO | 0,81 | - | - | |
15. | Stráž | TC | 0,81 | - | - | |
15. | Staňkov I | DO | 0,81 | - | - | |
18. | Kladruby | TC | 0,86 | - | - | |
18. | Poběžovice | DO | 0,86 | - | - | |
20. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 0,87 | - | - | |
21. | Sedlice | DO | 0,99 | - | - | |
21. | Petrovice | DO | 0,99 | - | - | |
23. | Starý Klíčov | DO | 1,06 | - | - | |
24. | Meclov A | DO | 1,07 | - | - | |
25. | Chodov B | DO | 1,09 | - | - | |
26. | Bělá nad Radbuzou | DO | 1,13 | - | - | |
27. | Meclov B | DO | 1,15 | - | - | |
28. | Chodov A | DO | 1,18 | - | - | |
29. | Hluboká | DO | 8888,88 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klenčí pod Čerchovem Kristýna Cimbolincová | DO | 0,18 | - | - | |
2. | Chodská Lhota Tereza Kureková | DO | 0,25 | - | - | |
3. | Milavče Klára Baláková | DO | 0,28 | - | - | |
4. | Domažlice Eliška Černá | DO | 0,31 | - | - | |
5. | Milavče Barbora Loritzová | DO | 0,33 | - | - | |
6. | Klenčí pod Čerchovem Agáta Skalová | DO | 0,34 | - | - | |
7. | Kladruby Alexandra Lehečková | TC | 0,36 | - | - | |
8. | Petrovice Lenka Svobodová | DO | 0,40 | - | - | |
9. | Hluboká Bretani Michaela | DO | 0,43 | - | - | |
10. | Hluboká Markéta Husníková | DO | 0,46 | - | - | |
11. | Stráž Tereza Waldmanová | TC | 0,51 | - | - | |
12. | Kladruby Eliška Súkeníková | TC | 0,53 | - | - | |
13. | Horšovský Týn Věra Krutinová | DO | 0,61 | - | - | |
14. | Hluboká Eva Víznerová | DO | 0,74 | - | - | |
15. | Horšovský Týn Karolína Izáková | DO | 0,97 | - | - | |
16. | Poběžovice Aneta Prajzentová | DO | MS | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče Adam Vaněk | DO | 0,06 | - | - | |
2. | Milavče Jan Zíka | DO | 0,17 | - | - | |
3. | Milavče Filip Janda | DO | 0,25 | - | - | |
4. | Milavče Šimon Pelnář | DO | 0,30 | - | - | |
5. | Horšovský Týn Filip Janča | DO | 0,31 | - | - | |
6. | Pocinovice Lukáš Nejedlý | DO | 0,32 | - | - | |
7. | Hluboká Pavel Kaiser | DO | 0,35 | - | - | |
8. | Pocinovice Aleš Bláha | DO | 0,38 | - | - | |
9. | Stráž Marek Dohányos | TC | 0,43 | - | - | |
10. | Petrovice Dominik Juhás | DO | 0,55 | - | - | |
11. | Hluboká Jiří Husník | DO | 0,57 | - | - | |
12. | Hluboká Jakub Gombár | DO | 0,60 | - | - | |
13. | Stráž Josef Turbák | TC | 0,61 | - | - | |
14. | Kladruby Filip Syrový | TC | 0,63 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milavče | DO | 0,17 | - | - | |
2. | Meclov | DO | 0,28 | - | - | |
3. | Poděvousy | DO | 0,42 | - | - | |
4. | Starý Klíčov B | DO | 0,43 | - | - | |
5. | Starý Klíčov A | DO | 0,47 | - | - | |
6. | Stráž | TC | 0,61 | - | - | |
7. | Domažlice | DO | MS | - | - |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Daniel Kratochvíl | DO | 0,14 | - | - | |
2. | Chodská Lhota Martin Sika | DO | 0,14 | - | - | |
3. | Chodská Lhota Jan Husník | DO | 0,20 | - | - | |
4. | Pocinovice Vít Braunfuchs | DO | 0,21 | - | - | |
5. | Petrovice Václav Maxa | DO | 0,32 | - | - | |
6. | Hluboká Ondřej Drahoňovský | DO | 0,32 | - | - | |
7. | Petrovice Jan Barborka | DO | 0,34 | - | - | |
8. | Domažlice Jaroslav Kohel | DO | 0,38 | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem Jiří Řezníček | DO | 0,39 | - | - | |
10. | Petrovice Michal Podestát | DO | 0,51 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | - | - | 27,67 | 2023/07/02 | Dorost útok |
2. | Oznice | VS | - | - | 28,23 | 2023/07/02 | Dorost útok |
3. | Bukovice | NA | - | - | 29,13 | 2023/07/02 | Dorost útok |
4. | Počepice | PB | - | - | 29,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
5. | Výčapy | TR | - | - | 29,69 | 2023/07/02 | Dorost útok |
6. | Senetářov | BK | - | - | 30,80 | 2023/07/02 | Dorost útok |
7. | Krouna | CR | - | - | 31,39 | 2023/07/02 | Dorost útok |
8. | Dobřany | PJ | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
9. | Rychvald | KA | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 32,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
11. | Bludov | SU | - | - | 33,07 | 2023/07/02 | Dorost útok |
12. | Střezimíř | BN | - | - | 33,37 | 2023/07/02 | Dorost útok |
13. | Zličín | AB | - | - | 34,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
14. | Drahonice | ST | - | - | 37,68 | 2023/07/02 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | 51,42 | 2023/07/02 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | - | - | 25,82 | 2023/07/01 | Dorost útok |
2. | Úněšov | PS | - | - | 27,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
3. | Písková Lhota | NB | - | - | 27,06 | 2023/07/01 | Dorost útok |
4. | Panská Lhota | JI | - | - | 27,93 | 2023/07/01 | Dorost útok |
5. | Lišov | CB | - | - | 27,94 | 2023/07/01 | Dorost útok |
6. | Petrovice | PB | - | - | 28,67 | 2023/07/01 | Dorost útok |
7. | Karlinky | LI | - | - | 29,08 | 2023/07/01 | Dorost útok |
8. | Morašice | CR | - | - | 29,62 | 2023/07/01 | Dorost útok |
9. | Dolní Měcholupy | AB | - | - | 30,00 | 2023/07/01 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 31,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
11. | Vítonice | ZN | - | - | 35,87 | 2023/07/01 | Dorost útok |
12. | Raškovice | FM | - | - | 37,78 | 2023/07/01 | Dorost útok |
13. | Pohořelice | ZL | - | - | 39,76 | 2023/07/01 | Dorost útok |
14. | Bukovice | NA | - | - | 57,72 | 2023/07/01 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | NP | 2023/07/01 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře