Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/chlmh-chld/2023/ |
Kdy: | 24. 06. 2023 09:00 |
Kontakt: | OORM Domažlice |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Tereza Kureková | DO | 20,08 | 21,35 | 20,08 | |
2. | Milavče Barbora Loritzová | DO | 20,46 | 20,46 | 20,91 | |
3. | Milavče Klára Baláková | DO | 21,15 | 21,50 | 21,15 | |
4. | Hluboká Valentýna Engelová | DO | 23,75 | 23,75 | 24,14 | |
5. | Hluboká Markéta Husníková | DO | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holýšov Lukáš Pudil | DO | 18,62 | 18,62 | 20,29 | |
2. | Chodská Lhota Jan Husník | DO | 21,07 | 26,30 | 21,07 | |
3. | Hluboká Štěpán Husník | DO | 25,52 | 35,45 | 25,52 | |
4. | Hluboká Jan Kullač | DO | 26,22 | 26,22 | NP |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Martin Sika | DO | 18,92 | 19,39 | 18,92 | |
2. | Milavče Adam Vaněk | DO | 19,29 | 19,29 | 20,47 | |
3. | Hluboká Pavel Kaiser | DO | 24,02 | 25,54 | 24,02 | |
4. | Dolní Folmava Tomáš Duy Thai Vu | DO | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | - | - | 27,67 | 2023/07/02 | Dorost útok |
2. | Oznice | VS | - | - | 28,23 | 2023/07/02 | Dorost útok |
3. | Bukovice | NA | - | - | 29,13 | 2023/07/02 | Dorost útok |
4. | Počepice | PB | - | - | 29,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
5. | Výčapy | TR | - | - | 29,69 | 2023/07/02 | Dorost útok |
6. | Senetářov | BK | - | - | 30,80 | 2023/07/02 | Dorost útok |
7. | Krouna | CR | - | - | 31,39 | 2023/07/02 | Dorost útok |
8. | Rychvald | KA | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
9. | Dobřany | PJ | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 32,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
11. | Bludov | SU | - | - | 33,07 | 2023/07/02 | Dorost útok |
12. | Střezimíř | BN | - | - | 33,37 | 2023/07/02 | Dorost útok |
13. | Zličín | AB | - | - | 34,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
14. | Drahonice | ST | - | - | 37,68 | 2023/07/02 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | 51,42 | 2023/07/02 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | - | - | 25,82 | 2023/07/01 | Dorost útok |
2. | Úněšov | PS | - | - | 27,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
3. | Písková Lhota | NB | - | - | 27,06 | 2023/07/01 | Dorost útok |
4. | Panská Lhota | JI | - | - | 27,93 | 2023/07/01 | Dorost útok |
5. | Lišov | CB | - | - | 27,94 | 2023/07/01 | Dorost útok |
6. | Petrovice | PB | - | - | 28,67 | 2023/07/01 | Dorost útok |
7. | Karlinky | LI | - | - | 29,08 | 2023/07/01 | Dorost útok |
8. | Morašice | CR | - | - | 29,62 | 2023/07/01 | Dorost útok |
9. | Dolní Měcholupy | AB | - | - | 30,00 | 2023/07/01 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 31,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
11. | Vítonice | ZN | - | - | 35,87 | 2023/07/01 | Dorost útok |
12. | Raškovice | FM | - | - | 37,78 | 2023/07/01 | Dorost útok |
13. | Pohořelice | ZL | - | - | 39,76 | 2023/07/01 | Dorost útok |
14. | Bukovice | NA | - | - | 57,72 | 2023/07/01 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | NP | 2023/07/01 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře