Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/chlmh-chld/2023/ |
Kdy: | 15. 04. 2023 09:00 |
Kontakt: | OORM Domažlice |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Tereza Kureková | DO | 49,31 | 62,53 | 49,31 | |
2. | Hluboká Valentýna Engelová | DO | 80,38 | 92,47 | 80,38 | |
3. | Chodov Sofie Rabasová | DO | 132,06 | 132,06 | 179,06 | |
4. | Chodov Natálie Smazalová | DO | 157,21 | 210,38 | 157,21 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká Jan Kullač | DO | 62,28 | 71,57 | 62,28 | |
2. | Chodská Lhota Jan Husník | DO | 63,72 | 79,65 | 63,72 | |
3. | Chodská Lhota Martin Rada | DO | 65,90 | 71,66 | 65,90 | |
4. | Pocinovice Vít Braunfuchs | DO | 68,16 | 74,72 | 68,16 | |
5. | Milavče Jakub Inderholc | DO | 83,75 | 83,75 | 123,22 | |
6. | Petrovice Petr Ticháček | DO | 94,63 | 94,63 | 109,56 | |
7. | Petrovice Jan Barborka | DO | 104,09 | 110,00 | 104,09 | |
8. | Petrovice Pavel Ticháček | DO | 106,91 | 117,07 | 106,91 | |
9. | Hluboká Roman Janda | DO | 124,31 | 169,75 | 124,31 | |
10. | Petrovice David Poncar | DO | 153,31 | 167,88 | 153,31 |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost obecne
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodská Lhota Martin Sika | DO | 52,47 | 54,00 | 52,47 | |
2. | Chodská Lhota Daniel Kratochvíl | DO | 61,38 | 77,40 | 61,38 | |
3. | Milavče Adam Vaněk | DO | 76,25 | 76,25 | 92,15 | |
4. | Hluboká Ondřej Drahoňovský | DO | 86,69 | 86,69 | 97,82 | |
5. | Dolní Folmava Tomáš Duy Thai Vu | DO | 92,65 | 92,68 | 95,25 | |
6. | Holýšov Filip Volena | DO | 94,75 | 106,43 | 94,75 | |
7. | Petrovice Václav Maxa | DO | 109,19 | 141,64 | 109,19 | |
8. | Petrovice Jakub Hoffmann | DO | 111,18 | 112,50 | 111,18 | |
9. | Hluboká Matěj Gruber | DO | 127,44 | 127,44 | 130,19 | |
10. | Petrovice Michal Podestát | DO | 133,50 | 133,50 | 166,19 | |
11. | Petrovice Dominik Juhás | DO | 157,85 | 157,85 | 162,34 | |
12. | Petrovice Jan Mach | DO | 192,41 | 195,81 | 192,41 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | - | - | 27,67 | 2023/07/02 | Dorost útok |
2. | Oznice | VS | - | - | 28,23 | 2023/07/02 | Dorost útok |
3. | Bukovice | NA | - | - | 29,13 | 2023/07/02 | Dorost útok |
4. | Počepice | PB | - | - | 29,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
5. | Výčapy | TR | - | - | 29,69 | 2023/07/02 | Dorost útok |
6. | Senetářov | BK | - | - | 30,80 | 2023/07/02 | Dorost útok |
7. | Krouna | CR | - | - | 31,39 | 2023/07/02 | Dorost útok |
8. | Rychvald | KA | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
9. | Dobřany | PJ | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 32,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
11. | Bludov | SU | - | - | 33,07 | 2023/07/02 | Dorost útok |
12. | Střezimíř | BN | - | - | 33,37 | 2023/07/02 | Dorost útok |
13. | Zličín | AB | - | - | 34,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
14. | Drahonice | ST | - | - | 37,68 | 2023/07/02 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | 51,42 | 2023/07/02 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | - | - | 25,82 | 2023/07/01 | Dorost útok |
2. | Úněšov | PS | - | - | 27,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
3. | Písková Lhota | NB | - | - | 27,06 | 2023/07/01 | Dorost útok |
4. | Panská Lhota | JI | - | - | 27,93 | 2023/07/01 | Dorost útok |
5. | Lišov | CB | - | - | 27,94 | 2023/07/01 | Dorost útok |
6. | Petrovice | PB | - | - | 28,67 | 2023/07/01 | Dorost útok |
7. | Karlinky | LI | - | - | 29,08 | 2023/07/01 | Dorost útok |
8. | Morašice | CR | - | - | 29,62 | 2023/07/01 | Dorost útok |
9. | Dolní Měcholupy | AB | - | - | 30,00 | 2023/07/01 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 31,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
11. | Vítonice | ZN | - | - | 35,87 | 2023/07/01 | Dorost útok |
12. | Raškovice | FM | - | - | 37,78 | 2023/07/01 | Dorost útok |
13. | Pohořelice | ZL | - | - | 39,76 | 2023/07/01 | Dorost útok |
14. | Bukovice | NA | - | - | 57,72 | 2023/07/01 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | NP | 2023/07/01 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře